englishlviv

м. Львів, вул Джерельна 38, оф 202,
(центр міста, поблизу ТРЦ "Форум")

Курси англійської мови у Львові

У школі англійської мови “Start2you” ви знайдете кращих сертифікованих викладачів і найефективніші методики, за допомогою яких будь-яка людина з початковим рівнем знань зможе опанувати англійську мову на високому рівні і в короткі терміни. 

Зробіть перший крок до вивчення англійської мови – запишіться на безкоштовне пробне заняття!

кому потрібні курси англійської?

 • Хто прагне кращої роботи

При теперішньому рівні конкуренції на ринку праці знання англійської мови може зіграти вирішальне значення в отриманні бажаної високооплачуваної ваканції

 • Хто любить подорожувати

Англійську знають майже у всьому світі і володіння нею значно спростить процес порозуміння з іноземцями на побутовому рівні і при вирішенні важливих питань

 • хто шукає партнерів

Англійська – це і мова ведення ділових переговорів. Співпраця з іноземними копаніями може вивести Ваш бізнес на якісно новий рівень і значно збільшити рівень доходів. 

 • Хто готується до тестів

Підготовка до складання тестів з англійської для отримання міжнародних сертифікатів –  IELTS, TOEFL і реалізації амбітних планів, а також підготовка для здачі ЗНО.

 • Хто хоче розвиватись

Знання англійської дозволить вам дивитись голівудські фільми мовою оригіналу, розуміти англомовні пісні і т.п. Крім того вивчення іноземної мови – це чудове тренування пам’яті.

 • Хто купує в інтернеті

Робити покупки в міжнародних інтернет-магазинах буває досить вигідно, адже там трапляються дешевші ціни. Також чимало речей можна придбати лише за кордоном. 

Ви формуєте мету навчання, ми допомагаємо в її досягненні

Ви можете пройти як базове навчання для початківців, так і професійну підготовку до міжнародного іспиту, здачу якого часто вимагають при працевлаштуванні за кордоном або для вступу в будь-який іноземий ВНЗ. Кожен день ми удосконалюємо нашу методику, робимо заняття цікавими і результативними. А після завершення навчання Ви отримаєте сертифікат від  школи іноземних мов “Start2you”, де буде вказано ваш рівень знань.

вчитель англійської
speak english

Ціль нашої школи

Основною метою наших курсів є допомога у розвитку розмовних навичок і вільного володіння англійською мовою. Щоб почати користуватися розмовною англійською, вам буде потрібно всього кілька місяців. Адже на наших  заняттях 80% всього часу робиться наголос на розмовну практику, і тільки 20% – вивчення теоретичної частини. Таку методику успішно використовують в 23 країнах світу, вона встигла себе добре зарекомендувати і дозволяє досягти відмінних навичок спілкування у студентів в найкоротші терміни.

Фотогалерея

Курси англійської мови Start2you - ціна навчання

Стандартний інтенсив

2700 грн. / курс
 • тривалість курсу - 10 тижнів
 • 2 заняття в тиждень
 • 1 заняття - 90 хв.
 • + заняття в подарунок

Повний курс

3900 грн. / курс
 • тривалість курсу - 4,5 міс.
 • 2 заняття в тиждень
 • 1 заняття - 90 хв.
 • + заняття в подарунок

Інтенсивний курс англійської мови дозволить вам опановувати англійську в прискореному режимі, приміром, якщо ви переїжджаєте в іншу країну, у вас важливе відрядження або підвищення на посаді. Спеціально для курсів “Стандартний інтенсив” наші педагоги відібрали найнеобхіднішу і найважливішу інформацію, яку подають в легкій і цікавій формі. Ви тут же починаєте практикуватися та відпрацьовувати новий матеріал і засвоюєте необхідний мінімум граматики та лексики для спілкування англійською в реальному житті.

Повний курс надасть вам глибші знання англійської мови. Його обирають ті, хто може собі дозволити приділити більше часу і зусиль для вивчення англійської. Відповідно і результативність та ефективність цього курсу є вищою.

Переваги наших курсів англійської

 • Сучасний метод навчання

  Весь матеріал засвоюється природним чином за методикою ESL під час розмовних вправ.

 • Невеликі групи

  Викладаємо в групах по 7-9 осіб, що дозволяє викладачам приділити увагу кожному нашому студенту.

 • Підбір по рівню знань

  Формуємо групу із слухачів приблизно одного рівня знання мови для досягнення максимальної ефективності від навчання.

 • Надаємо навчальні матеріали

  Безкоштовні онлайн-ресурси школи та сучасні підручники - workbook в твердій обкладинці, English File, Speak Out за символічну ціну.

 • Видаємо сертифікат

  Після закінчення курсів кожен слухач отримує безкоштовно іменний сертифікат.

 • Зручне розташування

  Заняття проводяться у центрі міста, поряд з ТРЦ "Форум".

 • Краща ціна у Львові

  Можливість вивчити і вдосконалити англійську за невеликі кошти.

Зробіть 5 кроків щоб розмовляти англійською мовою:

1. Заповнюєте на сайті онлайн-заявку
2. Ми телефонуємо і узгоджуємо з вами дату пробного заняття
3. На пробному занятті визначаємо ваш рівень знання англійської
4. Починаєте навчатись відповідно до підібраної програми
5. Ви впевнено спілкуєтесь англійською мовою


Запишіться на безкоштовне пробне заняття

Детальніше про сам процес навчання ви можете дізнатися на пробному занятті, яке проводяться в нашій мовній школі. На ньому ви пройдете безкоштовне тестування вашого рівня знання англійської мови та отримати консультацію викладача, який допоможе підібрати потрібну групу, розповість про навчальні матеріали та відповість на додаткові питання. Все, що вам потрібно – заповнити форму!

Після навчання в нашій школі ви отримаєте такі результати:

Вільно заговорите англійською мовою

В процесі розмовних тренувань ви отримаєте навики спілкування англійською і зможете легко говорити про те, що думаєте.

Позбавитесь від страху спілкування

З нами ви подолаєте мовний бар'єр. Це дозволить вам спілкуватися з іншими людьми англійською і не боятися робити помилки.

Почнете розуміти англійську на слух

Ви навчитеся адаптуватися до вимови і акценту співрозмовника та будете сприймати те, що вам говорять.

Навчитесь правильній вимові

Вас розумітимуть як носії мови, так і люди, у яких англійська мова не є рідною.

Почнете думати як носій

Ви зможете думати відразу англійською, а не переводити в голові фрази з української на англійську.

Систематизуєте свої знання

Ви упорядкуєте набуті знання в просту систему правил, а також розуміння мови і побудови речень.

Втілюйте свої мрії в реальність!

Записуйтесь сьогодні на наші курси і почніть вивчати англійську мову вже завтра, адже знаючи її ви зможете цікаво подорожувати і вести бесіди з іноземцями, при тому самостійно організувати свою поїздку за кордон і не тільки. Відмінне знання англійської дозволить вам отримати надбавку або претендувати на більш високооплачувану роботу. Ви будете розуміти про що співають західні виконавці, читати книги і дивитися фільми та серіали на мові оригіналу. Крім того ви зможете скласти ЗНО, TOEFL, IELTS та інші іспити, поїхати вчитися або стажуватися за кордон і завести багато друзівіноземців. Звертайтесь до нас, адже ми знаємо як допомогти вам досягнути поставлених цілей!

Розклад занять

Пн. - Ср.: 17:00 - 18:30
Пн. - Ср.: 18:45 - 20:15
Вт. - Чт.:  18:45 - 20:15
Сб. - Нд.: 10:30 - 12:00

Наша адреса

м. Львів, вул Джерельна 38, оф. 202

Корисна інформація

Прагнете вивчити англійську?

Ми підкажемо вам найпопулярніші способи. Ви можете використовувати їх як окремо, так і в комплексі з нашими курсами англійської мови. Чим більше зусиль ви докладатимете, тим кращим буде результат. І пам’ятайте, головне – це систематичність. Не можна раз вивчити мову і зафіксувати ці знання назавжди. Мова, як і м’язи, потребує постійних тренувань.

Кращі безкоштовні ресурси для вивчення англійської мови:

1. BBC Learning English – Це – відділ всесвітньої служби BBC, призначений для вивчення англійської мови. Він допомагає вивчати британську англійську з рівня нижче середнього. Служба надає безкоштовні ресурси та заходи для викладачів та студентів, насамперед через веб-сайт.  Тут є багато відеоматеріалів, цікавих вправ і тестів, розповіді про культуру і традиції англомовних країн. Один з розділів призначений суто для опрацювання вимови. Є подкаст 6-minute English, в якому ви слухаєте коротку новину з радіо BBC, а потім отримуєте пояснення деяких складних слів з почутого тексту.
2. LinguaLeo – Вивчення англійської мови в ігровій формі. На сайті можна пройти тест, який визначає рівень англійської, після цього система згенерує персональну навчальну програму. До неї входитимуть тренування для запам’ятовування англійських слів, різноманітні вправ та завданя. В безкоштовному доступі є 250 000 оригінальних відео, аудіокниг та пісень. Всі матеріали доповнені клікабельними субтитрами. Займатися можна не лише на ПК, адже існують додатки iOS та Android.
3. Duolingo – Ще один сервіс, який складається з інтерактивних вправ з елементами гри. Duolingo дозволяє вивчати англійську з нуля. Користувач сам встановлює норму для щоденного вивчення мови (від 5 до 20 хв). Сервіс пропонує вправи на читання, написання та вимову. Вивчення відбувається в процесі опрацювання певних тем. Окрім сайту є програми для iOS і Android.

7 престижних професій, в яких не обійтися без знання англійської

Чи можна знайти хорошу роботу без знання англійської? Можна, але чи буде вона високооплачуваною… Ми розповімо про 7 сучасних і цікавих професій, в яких вам не обійтися без знання англійської мови. Хочете багато заробляти, тоді читайте і робіть висновки.

1. Програмісти (IT-сфера)

Хорошому спеціалісту в IT-сфері без знання англійської робити нічого. Фахівці галузі, які не володіють цією міжнародною мовою, не зможуть ефективно працювати навіть в українських компаніях, що тут говорити про міжнародні корпорації. По-перше, створення програми, сайту чи додатку передбачає постійне використання англійської, адже мови програмування написані на англійській. По-друге, технічна документація першочергово пишеться на англійській. Можна, звичайно, десь шукати переклад чи перекладати самому, але це втрата дорогоцінного часу і, ймовірно, коректності перекладу.

2. Журналісти, кореспонденти.

Цікава професія, яка подарує вам закордонні поїздки, високу зарплату і популярність – це робота в ЗМІ. Талановиті журналісти і кореспонденти часто з’являються на публіці і мають авторські права на свої статті. Причому, вам не обов’язково писати їх англійською мовою. Достатньо знати її, щоб у закордонному відрядженні зуміти поспілкуватися з місцевими жителями, офіційними особами чи знаменитостями аби дізнатися від них останні новини.

3. Ведучі розважальних програм, блогери.

Як продовженням попередньої сфери діяльності, варто згадати і про ведучих різноманітних розважальних та пізнавальних програм, в тому числі про подорожі, кулінарію, мистецтво. Як часто зазначають самі ведучі, така робота приносить їм в першу чергу величезне задоволення, а тоді вже хороші гонорари. Це ж сам стосується і туристів – блогерів, популярність яких сьогодні в мережі стрімко зростає. Рекламодавці готові платити їм пристойні гроші за згадку про свій товар чи послугу в якісному контенті, який побачить мільйонна аудиторія

4. Менеджери великих компаній

У цю категорію входять менеджери по роботі з клієнтами, з продажу, з постачання і т.п. Для багатьох компаній цінні клієнти знаходяться на Заході, високоякісне обладнання та матеріали також закупляються на Заході. Тому тут необхідне хороше знання англійської мови. Професія дуже престижна і бажана для багатьох наших співвітчизників. Існує думка, що великі корпорації беруть на роботу людей з великим досвідом, а випускникам ВНЗ доведеться спочатку попрацювати на дрібні фірми. Проте, між великими компаніями йде жорстока конкуренція за частку на ринку і для виконання поставлених завдань вони готові залучати молодих, талановитих і креативних людей на провідні посади в своїх управлінських гілках, створюючи для них найкращі умови праці.

інженер
5. Інженери різної спеціалізації.

Сьогодні інженер також досить престижна спеціальність. Наші фахівці затребувані в зарубіжних фірмах. Європейські, канадські і американські компанії постійно стимулюють своїх високопосадовців змінювати місцеве законодавство, яке б дозволяло без проблем влаштувати в себе кваліфікованих технічних спеціалістів. “Відтік мізків” за кордон – сумне явище для країни, але людина прагне туди, де її краще. Хоча і в Україні інженер може заробляти досить непогано. Однак навіть на батьківщині необхідне знання англійської, причому ще під час навчання потрібно читати технічну літературу, розуміти значення термінів.

6. Юристи.

Юристи можуть працювати і без знання англійської мови, але в той час вони втрачають унікальні можливості. По-перше, вони не зможуть реалізувати себе в області міжнародного права, а у юристів-міжнародників найвищі зарплати серед колег. По-друге, філії зарубіжних компаній вимагають не тільки знання законодавства, але і вміння грамотно перевести юридичні документи на англійську мову.

7. Перекладачі-референти.

Ця професія далеко не нова, але сучасні умови життя вимагають нового підходу в роботі. Розвиток міжнародних комунікацій призвів до того, що топові бізнесмени все частіше бувають за кордоном, налагоджують зв’язки з іноземними партнерами, аналізують можливості на полі потенційного ринку збуту. Раніше людина, яка супроводжувала бізнесмена в закордонній поїздці, називалася просто перекладачем. Він не був зацікавлений в результаті переговорів. Сьогодні керівники великих компаній цінують не тільки простий переклад, але і грамотних експертів. Якщо ваша вища економічна освіта поки не знайшла практичного застосування, радимо підтягнути знання англійської. Так у вас з’явиться шанс потрапити в міжнародний холдинг, розвиватися, професійно рости і отримувати справді достойну зарплату.

Курси англійської мови "Stat2you" - відгуки:

Дорогі вчителі Start2you Language School! спасибі за те, що допомогли мені підняти мою англійську на принципово новий рівень. Я не методист, але можу сказати, що інструменти, які використовуються у вас на занятті побудовані так, щоб задіяти різні ділянки мозку і зняти психологічний бар'єр, який у мене був у кожній поїздці у відпустку. В доброзичливій обстановці виходить розкритися і робити якісне просування в навчанні. Результат не залишив себе чекати - в моїй поїздці в Європу цієї осені, мені було комфортно і легко спілкуватися з людьми. І щоразу я згадувала наші практичні заняття, діалоги, граматику, яка нарешті в мене впорядкувалася! Єдине про що жалкую, що не прийшла до вас раніше!

Ілона

13.11.2019

It's really great when the knowledges become skills. Many thanks for this possibility to be a student of this school.

Nick

18.05.2019

На ці курси англійської я потрапила за рекомендацією свого хорошого знайомого, який сам тут навчався і був цьому дуже радий. Він високо оцінив навчальний процес, а також дав мені розуміння про реальні переваги вашої школи. Тепер і я рекомендую вас своїм друзям і можу впевнено сказати, що у вас варто навчатися!!!

Вікторія Михайлівна

24.04.2019

Прекрасна англомовна атмосфера, шикарні викладачі, правильно підібрана система навчання, і в цілому створені всі умови для поліпшення і підкорення своїх мовних навичок.

Богдан

29.03.2019

Коли я прийшла в start2you, я не покладала багато надій на якісь крадинальні зміни в моєму знанні англійської. До цього я вже ходила в мовну школу, де на кожному занятті я чекала його кінця, інколи навіть просто не хотіла йти на уроки. Тут все виявилося зовсім інакше. З перших занять викладач змогла так зацікавити, що потім ні дощ, ні сніг, ні ураган не могли стати причиною неявки на урок ) Наталя знайшла індивідуальний підхід до учнів, розговорила навіть мене, людину, яка в принципі не любить розмовляти. Мій рівень помітно покращився, що таки дозволило мені здійснити мою мрію і поїхати в Данію, здобувати освіту англійською мовою.

Оксана

11.12.2018

Дякую викладачам і менеджерам цих англомовних курсів за отримані знання і студентів з якими я потоваришувала під час навчання. Прошу у Вас вибачення, що мені доводиться робити невелику перерву в навчанні. Щиро Ваша Галинка Ільків

23.10.2018

Було помітно, що до занять Наталя ретельно готується і намагається креативно підійти до кожної нової теми. Вона організовувала навчання так, щоб заняття були цікавими і захопливими, але точно не нудними. Вивчення англійської проходило в міру на позитиві і вся група, хоч і була після роботи, всерівно отримувала заряд бадьорості. Наша викладачка справді є талановитою і приділяла увагу кожному слухачу. Просто так прийти і відсидітися не получалося ні в кого.

Володимир

16.10.2018

В процесі навчання в мене пройшов страх в спілкуванні англійською, адже в групі ми багато говорили і поповняли словниковий запас. Також Анна приділяла час і граматиці. Це не було нудно, адже вона супроводжувалася великою кількістю прикладів із реальних життєвих ситуацій. Після роботи завжди йшла на курси з великим задоволенням, бо знала, що отримаю нову порцію знань і хорошого настрою 🙂

Наталя

03.09.2018

The teachers, especially Anna is really friendly and the lessons are well-prepared, so I improved my English very quickly. All my time at the Start2you English School was amazing. I would definitely recommend to join this School. You gonna have a great and unforgettable time!

Mary

25/07/2018

Мені все подобається на цих курсах англійської. Подобається підхід до навчання і програма. Всім раджу.

Здоба Віталій

13.07.2018

Надто мало місця, щоб висловити своє захоплення, але я спробую. Курс мені допомогли підібрати в star2you з урахуванням мого рівня і цілей, і в підсумку він повністю відповідав і тому, й іншому. Intensive для людей, які вже мають певний рівень знань, тому програма націлена на розуміння і техніки успішного складання. На мою думку, програма вибудувана максимально раціонально: завдання чергуються, охоплюються всі навики - граматика, лексика. Щодо викладача, так вона з радістю відповідала на всі питання, як під час, так і після уроку. Більш того, Наталя готує багато матеріалів вдома, так що з кожного заняття студенти йдуть з солідним поповненням знань. Треба дуже постаратися, щоб нічого не взяти з такого масиву інформації. В цілому, я не знаю, як можна було дати більше за такий короткий термін. Я безмежно вдячна англомовній школі start2you за якісну підготовку і класні навчальні матеріали, за грамотно вибудувану програму і зручний графік занять, за маленькі групи, за уважних, чуйних і тямущих співробітників, готових гнучко підійти до будь-якої ситуації і завжди готових допомогти; за супровід на всіх етапах підготовки: від вибору курсу до отримання результатів іспиту; за зручне розташування офісів; за вигідне співвідношення ціна / якість. Я по життю дуже прискіпливий і «допитливий» споживач, тому довго шукала школу, вивчаючи всі аспекти, і жодного разу не пошкодувала, що вибрала саме цю школу! Тепер раджу її всім своїм друзям і знайомим. Дякую за таке ставлення і якісні послуги! Якщо знадобиться ще якась допомога з мовою, я до вас! =)

Олександра

07.06.2018

Крута атмосфера!!! Обожнюю цю школу і людей в ній )

Настя

28.05.2018

Amazing. It’s the best english school I’ve ever been. I always recommend start2you to my friends.

 

Andrew

17.04.2018

Я пам'ятаю як переживала, вперше прийшовши на заняття. Але правду кажуть, що хороший викладач - це і хороший психолог. Анна знайшла до мене правильний підхід і допомогла мені розкритися, мотивуючи до навчання. На наших уроках завжди панувала приємна і душевна атмосфера.  Я із задоволенням виступала перед публікою і стала значно впевненішою в собі. Крім того знайшла нових друзів, з якими й досі по телефону або за чашкою кави спілкуємся виключно англійською. Так цікаво самій у Львові побувати в ролі туристки )

Іра Мельник

21.01.2018

Моєю метою було згадати призабуті знання і отримати нові. Це все я отримала в start2you. Викладачі тут справді талановиті, а також доброзичливі і пунктуальні. Дякую вам за приємний і з користю проведений час.

Світланка

13.10.2017

Я вивчала англійську в школі, в універі, вчила самостійно, але результатів не було. Я багато розуміла, але говорити не могла. Тому вирішила піти на курси. Знайшовши в інтернеті сайт, наважилася сходити на пробний урок. Я ніколи не хотіла вчитися в класах і думала, що результат є тільки від репетитора або від навчання в англомовних країнах, безпосередньо з носіями мови. Але Наталя просто зачарувала мене і пояснювала так просто і легко, що неможливо було не залишитися! Я зрозуміла, що це саме те, чого я так довго шукала. Це дійсно ефективно! Тому, що ти не просто говориш англійською, а ти начинаєш думаєш на ній і відчуваєш ніби вона твоя рідна мова. Це неймовірне відчуття, коли тебе запитують, а ти майже не роздумуючи відповідаєш, ти не обмірковуєш купу часу як побудувати речення. Зараз я спокійно розмовляю з іноземцями і дізнаюся про речі, що мене цікавлять . До ідеалу ще далеко, тому я намагаюся не зупинятися і вчитися далі. За свої знання дуже вдячна цій школі. Завжди рекомендую її своїм друзям і колегам. Якби не ваші курси, то я б і досі 2-х слів не змогла зв'язати. Велике вам спасибі!

Тетяна

08.07.2017

Баланс гумору і навчання на уроках на оптимальному рівні. Заняття і цікаві і продуктивні. При можливості раджу цю школу своїм друзям і знайомим.

Ігор Романович

17.05.2017

Мені здається головне, що я отримав на цих курсах - це мотивацію до вивчення англійської. До навчання в цій школі я думав, що вона важка і складна. Дякуючи викладачам, їхній допомозі та індивідуальному підходу, враховуючи мою специфіку при навчанні, я почав розуміти англійську мову на слух і перестав сам боятися говорити. Із людини, яка майже не знала англійської, за 4 міс. я став тим, хто спокійно може підтримати розмову. Тому я дуже радий, що нарешті зважився і записався на курси.

Тарас Степанюк

28.09.2016

Дуже класна форма навчання, із задоволенням приходив на ці курси англійської, спілкування з  викладачами викликало тільки позитивні емоції!!! Хочеться побажати успіхів вашій школі - ви робите наше життя яскравішим і цікавішим!

Ковальський Сергій

17.03.2016

Курси англійської мови
5 410
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!