Куди вигідно вкласти гроші

Сьогодні багато українців серйозно розмірковують над питанням – куди вигідно вкласти гроші. І мотиви в кожного свої. Хтось прагне примножити статки, займаючись інвестиціями. Для когось основне завдання – зберегти уже зароблене, адже курс гривні постійно коливається і тенденція йде до її знецінення. Отже, пропонуємо найоптимальніші варіанти для розумного вкладення фінансових заощаджень.Купівля нерухомості

Фахівці радять в першу чергу звернути увагу на ринок нерухомості. Адже куплене житло, чи комерційну нерухомість можна здавати в оренду. Для прикладу з вкладених 20 тисяч доларів на придбання невеликої смарт – квартири у Львові можна буде отримувати щомісячний дохід в розмірі 7 тисяч грн. Головне при цьому правильно вибрати об’єкт. Низькоякісна нерухомість може і завдати збитків, якщо приміром стіни в квартирі дадуть тріщини, або доведеться витрачати більші кошти на обігрів приміщення через низькоякісне утеплення. Щоб уникнути таких неприємностей варто прочитати про те, як вибрати хороше житло і ознайомитися з цінами на квартири в новобудовах Львова.

Необхідно і ретельно обирати орендаря. Так молодь може пошкодити меблі чи сам ремонт. Тоді буде потреба у проведення відновлювальних робіт чи закупівлі нових житлових предметів.

 

Іноземна валюта

Також захистити гроші від інфляції можна купивши іноземну валюту. В довгостроковій перспективі вигода очевидна. Міністерство фінансів і міжнародні організації прогнозують подальше знецінення гривні. Проте через досить ймовірні коливання курсу на обміні валюти можна й заробити. Так міжнародна допомога, транші МВФ і пікові надходження виручки від продажу продукції провідних українських експортерів зменшують навантаження на гривню, що сприяє її зміцненню. В той час як виплата державою гарантованих зобов’язань, повернення ПДВ експортерам, здешевлення ціни на міжнародному ринку на важливі українські товари, вагомі внутрішні потрясіння прямо впливають на знецінення національної валюти. Тому тут важливо уважно стежити за подіями і вчасно на них реагувати.Депозитні вклади

Ще одним з варіантів примноження грошей можуть стати депозитні вклади. Сьогодні банківські установи пропонують підвищені відсотки за депозитами. Крім того до свят влаштовують різноманітні акції. Приміром у грудні ставки за вкладами зросли до 17-18% річних. Найприбутковішим є річний вклад з виплатою відсотків наприкінці терміну.

Обираючи фінансову установу для своїх грошей, варто пам’ятати, що у випадку закриття цього банку Фонд гарантування вкладів поверне лише суму до 200 тисяч грн. Отже, експерти радять вкладати кошти одночасно в декілька банків і вибирати лише ті, де даватимуть найвищі відсотки за депозитами.
 

Банківське золото

Досить цікавими є інвестиції у банківське золото. Сьогодні цей дорогоцінний метал набирає дедалі більшої популярності. При нинішній ціні в 1250 доларів за унцію є велика ймовірність продати його по 1500 доларів через кілька років. Купити і продати банківське золото можна в більшості фінустанов.
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!

avatar
  Subscribe  
Повідомити про