По чому ялинки?

Більшість людей не уявляють Нового Року без ялинки. В нашій країні вона давно стала невід’ємним атрибутом святкування.  Хоч завжди багато розмов точиться довкола штучних ялинок, проте ціна і неповторний аромат стають серйозним аргументом для купівлі живого дерева.

Торгівля ялинками цього року розпочалася з 18 грудня. Ціни різні, все залежить, звичайно, від висоти дерева і густини гілочок. Невеличкі декоративні  ялинки із гілок можна придбати від 60 і до 150 грн. Звичайні оцінюють в межах 250 – 350 грн.  “Лисуваті” віддають і за 150. А за красиві та пухнасті просять всі 500 грн.

Традиційно придбати новорічну красуню можна на Привокзальній, біля Стрийського ринку, на Балатоні, Іскрі, Шуварі, біля деяких супермаркетів і т.д.Легальні ялинки від Державного лісового агентства мають спеціальні уніфіковані маркування – пластмасові бірки або самоклеючі етикетки. Перевірити таке маркування можна на порталі ДП “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” а також yalynka.info.

Штучні ялинки можна купити як в інтернет-магазинах, так і великих супермаркетах. Вартість таких ялинок становить від 110 грн за 50 см. За 1.5 метрову доведеться заплатити від 1000 грн. Ялинки європейсько виробництва, максимально схожі на живі, оцінюють в середньому в 3000 грн.
По чому ялинки?

Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!

avatar
  Subscribe  
Повідомити про